WIEJSKIE ŻYCIE

Pamiętacie kiedy byliście małymi dziećmi i bawiliście się w gospodarstwo to w domu bądź u babci. Gra Wiejskie Życie pozwoli wam przenieść się ponownie w realia życia na wsi. Zostaniesz posiadaczem gospodarstwa i zaczniesz dysponować nim.

Zaczynasz zabawę od małej ilości zasobów w swoim gospodarstwie w skład których wchodzi min. dom, krowa czy niewielki ogródek. Do twoich zadań będzie należeć przede wszystkim i opieka zwierząt, a także uprawa warzyw i owoców. Z zebranych plonów wyrabiaj własne przetwory: z owoców konfitury, soki i wina, a z mleka od swoich krów nabiał. Dbaj o swoje gospodarstwo, a dzięki temu będą coraz większe, co pozwoli powiększyć twoją farmę. Sprzedając produkty wytworzone na swojej farmie zdobędziesz pieniądze, które pozwolą ci na nabycie nowego sprzętu, owoców i warzyw oraz na hodowlę. Rozrost twojej farmy jest jednoznaczny z większą możliwością zakupów, które poszerzają gospodarstwo o nowe warzywa, owoce czy sprzęt rolniczy.

Przygoda na farmie dzieje się w sceneriach zielonych bujnych traw, jesiennych pięknych barw, zimowych śniegów oraz piaszczystego otoczenia. Jedną z misji w rozgrywce są tzw. „Odwiedziny u babci”, gdzie należy zająć się między innymi wytwarzaniem mąki kukurydzianej. Przejście zadań gwarantuje różnego rodzaju użyteczne przedmioty, a także niezbędne na farmie .

Zapraszajcie swoich znajomych do zabawy, bo im więcej znajomych, tym więcej otrzymacie nagród od nich, a są one przydatne do rozwoju farmy. Jeśli lubisz i chcesz poznać życie na wsi od podszewki ta gra powinna Cię zainteresować.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *