War Thunder

War Thunder to zupełnie darmowa gra sieciowa poświęcona realiach samolotów bojowych z okresu II wojny totalnej .
Wyłącznie od twojej decyzji zależy, która opcja starcia będzie mogła cieszyć się twoją pomocą i zaoferować ci na start kariery jedną z bogatego arsenału maszyn.

W rozgrywce będziemy zyskiwali bezcenne punkty doświadczenia, które to dają możliwość wzrost technologiczny posiadanego przez nas samolotu lub nabycie całkowicie nowej, lepszej maszyny.
Twoje zwycięstwo nie tkwi wyłącznie w maszynie, bo wiedza i umiejętności lotnika przewyższają każdy postęp technologiczny.
Grając w War Thunder będziesz mógł zdecydować, którą gałąź lotnictwa zechcesz wesprzeć swoją grą – usiądziesz w kokpicie doskonałego myśliwca, czy poprowadzisz taktyczne bombardowanie celów naziemnych?
War Thunder to gra, gdzie przede wszystkim musisz postawić na współpracę z dziesiątkami innych graczy uczestniczących w bitwie.

Autorzy gry poszerzają portal gry, zamieszczając na niej fakty historyczne i ciekawostki powiązane z lotnictwem okresu II Wojny Światowej.

Nie marnuj czasu na zbędne zastanowienie, siadaj za sterami wybranej przez ciebie maszyny i walcz mężnie o sukces w tej kampani!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *