Urban Rivals

Urban Rivals jest wciągającą darmową grą w dostępną na przeglądarce, która z pewnością zapewni wiele wspaniałej zabawy wszystkim fanom lubiącym tego typu rozgrywki. Skompletuj talie kart, tworząc swój gang i rozegraj emocjonujące pojedynki z innymi graczami w oknie przeglądarki.

Gra polega na zebraniu kart przedstawiających przedstawicieli mafii i toczeniu karcianych walk w sieci z graczami na całym świecie. Zaczynasz swoją grę dobierając karty i tworzysz z nich pakiety, początkowo w ich skład wchodzi 8 kart. Przede wszystkim musimy zdecydować jakim rodzajem kart chcemy grać. Wybierać możemy spośród puli trzech typów kart: Action, Danger albo Cool. Do użytku graczy zostało oddanych aż 750 bohaterów z 23 klanów, a dodatkowe karty są wciąż dodawane. Gra nie wrzuca was od razu na głęboką wodę, bowiem opcja samouczka pozwala wam opanować podstawowe zasady gry. Dlatego startujemy w pokoju w którym znajdują się gracze rozpoczynający swoją przygodę z tą grą. Każdy z graczy posiada po cztery karty, w starciu zawsze uczestniczy po dwóch graczy. Karty są wyrzucane przez nich, jedna przeciwko drugiej. Potyczki będą odbywać się na różnych arenach, ponieważ typ miejsca w którym stoczony zostanie pojedynek będzie uzależniony w ogromnym stopniu od zaawansowania jakie posiada nasza postać. Wszystkie z kart władają odpowiednią energią, której stan w trakcie rozwoju rośnie. Po każdej walce gracze dostają doświadczenie oraz różne bonusy. Dzięki temu rozbudowujemy własną talię i przechodzimy wyżej w rankingu graczy oraz uzyskujemy dostęp do bardziej prestiżowych rozgrywek.

Urban Rivals jest liderem gier tego rodzaju w sieci, gdyż zebrała przed komputerami ponad pół miliona użytkowników. Jeżeli poza współzawodnictwem z innymi graczami lubisz zbierać karty po to żeby stworzyć wspaniałą kolekcję i talię, warto żebyś zainteresował się tą grą.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *