Stronghold Kingdoms

Gra Stronghold Kingdoms pochodzi z popularnej serii gier Twierdza. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich produkcjach, gra osadzona jest w realiach średniowiecznej Europy. Aby rozpocząć przygodę niezbędne będzie pobranie i instalacja jej na komputerze. Najważniejszym celem rozgrywki jest troska o rozbudowę oraz perfekcyjną osłonę naszych zamków przed naszymi wrogami.

Stawiaj wioski i rozgrywaj potyczki z pozostałymi przeciwnikami. Wraz ze swoim wojskiem bronisz swych obszarów i nieprzerwanie rozszerzasz strefę swych wpływów.Dbaj także o kwestie gospodarcze swojego pałacu i swoich wiosek oraz zorganizuj potężną armię, która będzie chronić twoje włości. Nie możesz zapomnieć aby dostarczać niezbędne surowce dzięki którym twoja twierdza będzie się rozwijała. Wytwarzaj lub kupuj od innych graczy różne surowce, narzędzia i pokarm, za pomocą których osiągniesz przewagę nad wrogami.W grze RTS Stronghold Kingdoms kreujesz własnego wojownika, który awansuje podczas rozgrywki. I tak przemieniasz się z prostego rolnika w lorda, który cieszy się ogromną sławą i poważaniem. Gdy pomyślność będzie ci dopisywać, to wspólnie z swoim silnym wojskiem otrzymać posadę hrabiego a nawet silnego władcy.
W celu zawiązania swojej przygody z Stronghold Kingdoms, będziemy zmuszeni do ściągnięcia niewielkiego klienta gry, który umożliwi nam nawiązanie połączenia z serwerem gry i wykluczy konieczność posiadania pełnej wersji pecetowej gry.
Dzięki zaimplementowanemu do klienta gry, launcherowi zyskujemy możliwość błyskawicznego aktualizowania gry i śledzenia najnowszych nowinek z życia gry oraz społeczności graczy Stronghold Kingdoms.

Nie zwlekaj więc ani minuty dłużej, gdyż każda sekunda poza grą oddala perspektywę zdobycia przez ciebie statusu imperialnego władcy!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *