Shadow Time

Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku , która została ulokowana w świecie Anime oraz . Tytuł wykonał niezależny polski zespół. Gra jest i dostępna na przeglądarki internetowe, a także dostosowana do tego, aby używać jej w wersji na telefon.

Gra inspirowana jest tytułami popularnych Mang & Anime takich jak np. Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach i Fairy Tail, co jest zauważalne, chociażby przy kreacji bohatera. Jednakże cała jej istota kreuje całkowicie odrębną fabułę. Akcja gry umiejscowiona jest w krainie Shadow Time, którego nieskazitelna harmonia zostaje zakłócona poprzez Jeźdźców Apokalipsy pragnących zdobyć panowanie. Zło w postaci demonów, przeróżnej maści kreatur zaczyna się panoszyć po świecie. I tu właśnie zjawia się nasz , przed którym stoi misja powstrzymania całej tej klęsce.

Na początku rozgrywki mamy do wyboru jedną z 5 dostępnych ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda rasa posiada specjalne właściwości ujawniające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy zawód specyficzny dla każdej z nich.

W celu pozyskania doświadczenia rozgrywka nie tylko polega na walce z wrogami. Warto rozejrzeć się za różnego rodzaju zadaniami. I jak na dobry RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi misjami. Prócz zadań powiązanych z kluczowym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji również szereg zadań dodatkowych, które dają nam do dyspozycji przejście misji nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako misję dzienną.

Sama rozgrywka odbywa się w otwartej krainie, tak więc możemy udać się tam, gdzie mamy ochotę. W miarę nabywania doświadczenia, nasz bohater może wyszkolić się w nowej technice lub nabyć umiejętność. Oferuje to szeroki wachlarz postępu naszego bohatera. Walka przebiega w trybie turowym.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
Shadow Time, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *