Rage War

Interesujesz się podróżami w przeszłość? Dążysz do wojny? Poszukujesz nowych doznań w grze? Dobrze wiemy, że tak jest! Zapoznaj się z nową strategią, która zrealizuje Twoje marzenia – Rage War!

Rage War to wyjątkowa gra nie tylko ze względu na rewelacyjną  szatę graficzną czy prowadzenie bitew w czasie rzeczywistym!

W trakcie pełnej emocji wędrówki masz szansę odkrywać dawne imperia, odkryć zapomniane królestwa i ułożyć historię od nowa.

Twój cel jest jasno określony: cofnij się w przeszłość, wykreuj silną armię, powołaj do życia wielkie królestwo i odszukaj wszystkie utracone części  Wehikułu Czasu.

Barbarzyńscy przeciwnicy oraz dzikie hordy będą sprawdzać Twoje umiejętności na każdym kroku, ale to tylko jeden z wielu problemów.

Ambitni uczestnicy gry z całego globu mają identyczny motyw działania co Ty – zwycięstwo nad przeciwnikiem na każdym etapie gry. Nie martw się – w każdym momencie możesz liczyć na wsparcie przyjaciół! Zaproś ich do wspólnej rozgrywki i wykreujcie ogromne królestwo, gdzie musicie konkurować z przeciwnikiem obok siebie.

Rozwijaj swój styl i wygrywaj nagrody wypełniając powierzone ci misje oraz zadania.

Zorganizuj prężnie działającą ekonomię królestwa i odkrywaj bardzo ważne zasoby poprzez optymalizację budynków w swojej osadzie.

Posiądź wyjątkowe technologie z ogromnego drzewka dostępnych technologii. Pozwoli to na budowę lepszych budynków, sił i inne ulepszenia.

Zamień rozwojem własny gród z maleńkiej osady w potężne imperium.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *