Moje Małe Tesco

Moje Małe Tesco

Moje Małe daje ci wyjątkową możliwość do ulokowania całego hipermarketu w twoim telefoniesmartfonie! Możesz go rozwijać i dopasowywać według zapotrzebowania klientów, dokonywać transakcji z kolegami i podejmować trudy dnia codziennego!

Twoim obowiązkiem jest dopilnowanie tego, by nabywcy byli usatysfakcjonowani! Poznaj ich, posłuchaj ich, dowiedz się co pragną nabyć i na tej bazie rozporządzaj dostawami. Odszukaj unikalne podejście na dynamiczny biznes.

Opcja gry online umożliwia wymianę handlową z innymi handlowcami i rywalizację ze znajomymi i bliską rodziną. Dowiedzieć, kto z Was da radę pokierować najbardziej efektywnym sklepem.

W aplikację mobilną Moje Małe Tesco możesz zagrać gdzie chcesz i gdy masz chęć, np. na telefonie. Aplikacja Moje Małe Tesco to niekończąca się zabawa dla wszystkich graczy.

Bądź na czasie z tym, co dzieje się w marketach Tesco! Poznawaj okazje w trakcie zakupów. Odszukasz je dodatkowo w twoim wirtualnym markecie! W asortymencie odszukasz też produkty dostępne tylko sezonowo. Nie przejdź obok nich obojętnie!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *