Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy : Apokalipsa jest darmową grą online w stylu , która przeniesie cię na wschodnie USA, gdzie będziesz musiał zmierzyć się z tajemniczym wirusem zmieniającym ludzi w zombi.

Historia staruje się w centrum Nowego Jorku, kiedy raptownie wybucha epidemia, siejąc panikę i śmierć. Zadajesz sobie pytania: czy ochronisz swoją rodzinę? Czy stawisz czoła wyzwaniu i pokonasz naczelnego złowieszczej korporacji? Ruszasz przed siebie, walcząc na każdym kroku ze śmiertelnymi zagrożeniami. Nieżywi czają się na każdym kroku, dlatego czeka cię długa droga… Wraz z postępami w grze Łowca odblokuje kolejne poziomy doświadczenia, zdobywaj potężne przedmioty dostępne w grze i zwalczaj z najtrudniejszych przeciwników.

W grze Łowcy Zombi: Apokalipsa znajdziesz nie tylko standardową kampanię, ale także tryby PvP (gracz kontra gracz), w których staniesz w szranki z losowymi graczami lub członkami gildii. W gangu odnajdziesz unikalne budynki i bonusy, a także powiązane z nimi typy gry jak na przykład Wojna o Schron. Rozwijaj swój i współzawodnicz z innymi gangami o miano najpotężniejszego i najbardziej groźnego gangu w grze! Mądrze inwestuj zasoby swojego gangu. Odnajdź najlepszy schemat rozwoju. to serce społeczności w Łowcach Zombi i wykorzystaj jego pełny potencjał!

Na najbardziej zaawansowanych graczy, oczekują najtrudniejsi wrogowie, jak i również inni gracze, którzy mogą dać ci się we znaki. Rekrutuj najtwardszych wojowników do swojego gangu, a będziecie najlepsi w barbarzyńskim świecie Łowców Zombi.

Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna przez przeglądarkę internetową, a ze względu na responsywny design jest dostępne zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Aplikacje są do ściągnięcia zarówno z Google Play jak i z iTunes.

Zagraj i przekonaj się już teraz, jak kończy się historia opowiedziana w grze!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *