Legends of Honor

Legends of Honor

W spustoszonym wojną państwie, podzielonym pomiędzy 3 konkurujące odłamy, przeżycie i dostatek są przywilejem mocnych. W grze Legends of Honor fortyfikacje rosną, a są burzone w jednej chwili, więc gromadź wojska i szykuj wojowników do !

Legends of Honor to przeglądarkowa gra MMO, łącząca dynamiczną fabułę ze strategicznym wznoszeniem królestwa, w której błyskawiczne postanowienia mogą przesądzić o wspaniałym sukcesie lub powalającej przegranej. Nie wszystkie batalie wygrywa się na mieczem, a strategia budowy zamożnej twierdzy jest równie ważna co wygrywanie wspaniałych bitew PvP. Jako pan zamku masz obowiązek wznosić ogromne budowle, rekrutować potężnych wojowników i dbać, by fortyfikacje wytrzymały napór bezlitosnych przeciwników. Czy posiadasz to, czego trzeba, by zostać legendą honoru?

Gra Legends of Honor łączy w sobie walkę taktyczną, strategiczną rozbudowę i rekrutację jednostek, w związku z tym gracze muszą planować rozważnie i atakować nieprzyjaciół bez zahamowań, bo inaczej ich fort przekształci się w stertę gruzu.

W grze dostępna jest rozległa mapa średniowiecznego świata, która umożliwia swobodne poruszanie się i szczegółowe planowanie konfrontacji. Żołnierze otrzymują premie do ataku i kary do defensywy w zależności od typu terenu. Bohaterowie są w stanie aranżować w lasach zasadzki na wrogów i dostawać się na wzgórza, by oglądać okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu oddziałów nieprzyjaciela.

W tej grze na przeglądarkę internetową nie jesteś zobligowany wojować w pojedynkę. Złóż przysięgę lojalności jednej z trzech frakcji i zawieraj potężne z graczami z całego globu, by połączonymi wojskami zwyciężać w krwawych wojnach PvP, które zdecydują o żywocie tych światów.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *