Ikariam

Ikariam to internetowa gra via www przez przeglądarkę, której fabuła osadzona jest w czasach starożytnych. Czy w dzieciństwie wyobrażałeś sobie siebie jako wielkiego przywódcę, który chce zapewnić swojemu imperium rozwój gospodarczy i militarną potęgę? Jeśli uwielbiasz gry tego rodzaju – warto się nią zainteresować.

Znajdź się w okresie, gdzie głównym zadaniem będzie konstrukcja miast, wymiana handlowa czy zdobywanie wysp. Będąc władcą dbaj o swoich podwładnych, gdyż dzięki ich pracy uzyskasz dostęp do ważnych surowców niezbędnych do rozwoju. Najistotniejsze jest rozbudowywanie twojego królestwa i skup się na tym, gdyż od tego uzależniona jest twoja potęga. Musisz tworzyć coraz to nowsze budowle, dzięki którym otworzą ci się kolejne opcje. Zapewniaj swoim ludziom wystarczające ilości materiałów; dbaj o ich stan w składach, magazynując nadwyżki handluj z pozostałymi graczami. Wymieniaj się z nimi zasobami, zawieraj sojusze w celu uzyskania przewagi siły nad przeciwnikiem. Będziesz kierować swoimi oddziałami armii, ich potęga będzie zależała od twoich zdolności taktycznych. Podczas gry masz możliwość uzyskania pomocy od doradców zajmujących się konkretnymi działami jak: dyplomacja, wojsko, miasta oraz technologie.

Ikariam to strategiczna gra zanurzająca cię w świat starożytnej cywilizacji. Będziesz zarządzać własnym imperium i prowadzić do jego rozkwitu. Chcesz się wpisać w łamy historii? Nie czekaj. Zacznij swoją przygodę już w tej chwili!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *