Goalunited

Stań się rozpoznawalnym menadżerem, decyduj o losach powierzonej twojej opiece grupy, wykaż się kreatywnością podczas planowania taktyki i skorzystaj z posiadanego doświadczenia, w czasie przeprowadzania znaczących transferów!

Wkrocz więc poprzez darmową rejestrację do całkowicie odnowionego świata Golaunited, gdzie oczekuje na graczy niezliczona liczba nowych opcji i rozszerzeń! Tworząc od podstaw swoją drużynę, będziesz odpowiedzialny za jej rozwój i przyszłość, na co składa się szereg prac powiązanych z administracją klubem. Jako menadżerowie klubu staniemy się odpowiedzialni za rozwój i poziom bazy stadionowej oraz zadbamy o zapewnienie biegłości ekonomicznej drużyny. Zarobek klubu to sfera, która wiele razy zgoni sen z naszych oczu i stanie się dla nas motywacją do ryzykownych ruchów, o których przedtem byśmy nawet nie pomyśleli. Przez pierwotne decyzje przejdziemy przy wsparciu samouczka, który zaznajomi nas z opcjami rozgrywki, także wyposaży nas w ciąg cennych informacji odnośnie kolejnych, koniecznych działań.Goalunited to gra przeznaczona dla fanów piłki nożnej, którzy to odszukają w niej wiele szans na wirtualną realizację zamysłów zupełnie realnych.
W przypadku, gdy lubisz konkurencję i zawsze czułeś w sobie powołanie do administrowania piłkarską ekipą, to nie czekaj ani sekundy i oceń własne zdolności.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *