Garbage Garage

Jeśli jeszcze nigdy nie miałeś okazji sprawdzić się jako kierownik złomowiska, to stajesz teraz przed niepowtarzalną szansą, by tego doznać!

Wkraczając do świata gry dostaniesz pod zarządzanie słabo działające złomowisko, by już w niedalekim czasie uczynić je dobrze działającym królestwem złomu. Twoim pierwszym zadaniem będzie odbieranie pojazdów skierowanych do zezłomowania i rozkładanie ich na części pierwsze. Każdy fragment otrzymana z rozłożenia pojazdu jest dla naszego autoszrota dochód,możemy sprzedać ją na giełdzie. Giełda to stosunkowo łatwy, ale skuteczny system losowania rzeczywistych wartości podzespołów na rynku wtórnym. Przy odrobinie szczęścia i szybkości – będziesz mógł opchnąć część za całkiem zadowalające ceny.
Pozyskane pieniądze ulokujemy w rozbudowę szrota, tak aby zapewnić sobie przyjmowanie coraz to bardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów – nie tylko samochodów. Ponadto jak na Garbage Garage przystało, z pozyskanych części będziemy mogli także składać oryginalne pojazdy, z których sprzedaży przychód jest o wiele wyższy. Gra podda próbie twoje umiejętności sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem i niejednokrotnie postawi cię przed ryzykiem utracenia płynności finansowej twojego złomowiska. Pamiętaj, że tylko od ciebie zależy czy twój autoszrot rozrośnie się do rozmiarów wielkiego przedsiębiorstwa, czy na zawsze pozostanie podrzędnym złomowiskiem. Nie czekaj więc, ani minuty – sprawdź swoje przygotowanie do bycia godnym biznesmanem.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *