FarmeRama

Czym prędzej włóż swój robotniczy kitel i stań przed szeregiem ofiarnych zadań, które niezwłocznie staną się twoim kluczem do osiągnięcia celu i źródłem sięgającego chmur dobrobytu!

Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę, uzyskamy wejście do obszernej ilości roślin hodowlanych, jakie równocześnie z rozwojem w grze będziemy zdobywali z możliwością ich hodowli.Twoja niestrudzona praca nie będzie jedynie ograniczona do ciągłego siania i zbioru rozwijających się na naszym gruncie roślin, ale zostaniemy zobowiązani do zadbania o ich jak najbardziej efektywny rozwój. Produkty, jakie pozyskamy z uprawy możemy bardzo sprawnie sprzedać, gdy twoją farmę odwiedzi grupa żądnych najświeższych towarów klienteria. Składają oni indywidualne zamówienia i uparcie oczekują, gdy ziemia wyda owoc. Sumienna realizacja zleceń będzie drzwiami do błyskawicznego sukcesu w grze.

Nie jesteśmy zmuszeni także grać samotni, bo dzięki rozbudowanemu systemowi rolniczych zrzeszeń, możemy wstąpić w szeregi grupy. Tam odnajdziemy ogrom przyjaciół, gotowych wesprzeć nas w zadaniach.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *