Big Farm

Rozgrywkę w Big Farm zaczynamy w roli niedoświadczonego ale pełnego zapału farmera. Szkicujemy i urządzamy naszą farmę od podstaw sami podejmując decyzję jakie i będziemy hodować.

Stojąc na czele farmy w grze Big Farm mamy obowiązek nie zapomnieć o wielu obszarach działalności. Zwięrzęta powinny mieć dostęp do odpowiedniej paszy tak aby miały możliwość rośnięcia i rozmnażania. Roślinom również musimy zapewnić odpowiednie warunki. Gdy zagwarantujemy to wszystko zostaniemy wynagrodzeni nadwyżkami rolnymi, które będziemy mogli zbyć na targu lub kolejny raz posadzić. Pieniądze są także niezbędne w Big Farm, ponieważ dzięki ich pomocy będziemy mieli możliwość do ciągłego rozwijania naszej farmy, nabywania kolejnych zwierząt i zakładania dalszych hodowli roślin. Wraz z rozkwitem naszej gospodarstwa będziemy zmuszeni zapewnić sobie odpowiednich pomocników.

Rejestracja w Big Farm to również świetny wybór jeśli szukamy rozrywki dla dla naszej pociechy. Kolorowa grafika i spokojna tematyka pozbawiona agresji jest właściwym wyborem dla młodszych graczy.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *