Anno Online

Online jest grą przeglądarkową, gdzie największy nacisk został położony przede wszystkim na ekonomię. Równie ważnym aspektem gry jest mądra strategia, dzięki której będziemy zdobywać nowe wyspy pod rozwój naszego imperium. Scenografia osadzona jest na scenerii przypominających średniowiecze. jest kontynuacją lubianej serii Anno z komputerów PC.

Akcję gry inałgurujemy na początkowej wyspie, która jest najważniejszym miejscem gry. To na niej stworzymy swoje imperium. Mamy obowiązek pamiętać o naszych obywatelach i powinieneś troszczyć się o ich potrzeby. Jako król będziesz miał możliwość spełnić życzenia obywateli budując nowe konstrukcje, zarządzając pracą i wytwarzaniem materiałów. Twoi poddani, aby mogli poprawiać jakość życia będą nieprzerwanie domagali się coraz to nowych ulepszeń. Czeka cię sporo pracy, aby rozbudować własną wyspę i zadbać o to, aby poddani byli szczęśliwi ze swojego żywota przez co będą się odwdzięczać ciężką pracą i wysoką produktywnością.

Z czasem dojdziesz do wniosku, że wyspa-matka nie wystarcza, aby zadowolić pragnienia mieszańców i będziesz zmuszony do rozwijania dalszych badań, dzięki którym odkryjesz kolejne wyspy. Kolejne odkryte wysepki scalisz z czasem szlakami handlowymi dzięki czemu Twoje imperium będzie się stale powiększać.

Rzeczą, którą do tej pory nie występowała w grze Anno jest to, że władcy będą mogli tworzyć własne gildie i działać razem na rzecz wielkich celów i realizacji bogatej gamy misji.
Gra Anno Online to gratka dla graczy, które pragną radośnie spędzić wolny czas i wiedzą jak mądrze zarządzać imperium!.

Podejmiesz wyzwanie? Na co czekasz? Sprawdź się!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *