AION

Od tej chwili za przyczyną Aion możesz stać się naocznym świadkiem zaszłej potyczki między dobrem i złem.
Arteia to legendarna kraina, w której toczy się ogromna wojna pomiędzy ludami Asmodian i Elyos, niegdyś ze sobą zaprzyjaźnionymi.

Możemy mieć pewność, że poziom dopracowania gry bardzo nas zaskoczy, gdyż jest ona następną produkcją słąwnego w środowisku studia NC Soft odpowiedzialnego za takie tytuły jak Guild Wars czy Lineage. Rozpoczynając rozgrywkę będziesz musiał opowiedzieć się po jednej ze stron waśni, temu wyborowi pozostaniesz wierny już na całą rozgrywkę. W kolejnym etapie wybierzemy, którą klasę bohatera wybieramy. Producenci gry oddali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Maga, Wojownika i Duchownego, z których każda charakteryzuje się unikalną kombinacją umiejętności i cech. Pokaźny świat Aion i jego podatność na eksplorację umożliwi ci zwiedzić każde miejsce na mapie i pokonywać wielkie odległości przy pomocy twoich skrzydeł. Wielki świat Aion wyczekuje na wszystkich graczy, gotowych stanąć do pojedynku z niezliczoną ilością kreatur i bossów, stojących na straży swoich krain.
W rozgrywce będziesz musiał zdobyć uznanie zdolnościami walki z reprezentantami wrogiego ludu.
Nie czekaj więc ani chwili, ale wejdź do fantastycznego świata Aion, łącz się w gildie i sojusze, by wyruszyć na podbój świata i unicestwić odwiecznego wroga.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *